do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie AGD bez znajomości języka od zaraz 2019 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2019 01:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie 2019 we Fredrikstad dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni sprzętu AGD
  • pracownik będzie wykonywał codzienne obowiązki umożliwiające efektywne funkcjonowanie hurtowni
  • zadania polegają na kompletowaniu towarów, pakowaniu, rozładunku, załadunku, wprowadzaniu danych do systemu komputerowego itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość, energiczność, pracowitość, samodyscyplina
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • wielozadaniowość
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych
  • możliwość podjęcia zatrudnienie na stałe dla pracowników najlepszych
  • pracę na norweskiej umowie do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby lub możliwość zorganizowania sobie kwatery we własnym zakresie

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 007/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 7105d20b1fa4332f

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie AGD bez znajomości języka od zaraz 2019 Fredrikstad”

  1. tester24pl na 18 lipca 2019 @ 13:53

    513125671 nr 4 lata magazynier picker 🙂

  2. Kosmit666 na 20 lipca 2019 @ 07:55

    Witam wraz z żoną szukamy pracy i byli byśmy zainteresowani możemy wyjechać w każdej chwili tel. 603462189 pozdrawiam serdecznie

  3. PatrykGalczak na 2 sierpnia 2019 @ 09:53

    Witam jestem zainteresowany oferta,posiadam fedsell nr proszę o kontaktpracowalem już jako order picker na magazynach mój nr 730562493