Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie z elektroniką od zaraz w Skedsmo

  • Miasto: Skedsmo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2015 19:02

Hurtownia urządzeń elektrycznych i elektronicznych w Skedsmo poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Skedsmo
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: 1
Start: od zaraz

Zadania:
Obowiązkiem magazyniera będzie odbieranie i przygotowanie dostaw towaru, zbieranie zamówień w obrębie magazynu oraz pakowanie (przygotowanie do wysyłki dla klientów). Ponadto dbanie o aktualność stanów magazynowych oraz należyty porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
– doświadczenia w pracy na magazynie najlepiej poparte odpowiednimi referencjami
– sprawność fizyczna (dźwiganie ciężkich paczek)
– certyfikat na wózki widłowe T1-t$
– znajomość języka norweskiego lub biegła znajomość języka angielskiego
– osoba rzetelna, uczciwa i pracowita z pozytywnym usposobieniem

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w norweskiej firmie, na norweskich warunkach
– konkurencyjne warunki płacowe i socjalne
– praca w nowoczesnym magazynie wysokiego składowa o powierzchni 5500 m2
– pracodawca nie przewiduje zakwaterowania dla pracowników

Jak aplikować?

Zgłoszenia w formie elektronicznej można przesyłać za pośrednictwem poniższej strony: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=57272195

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 2725516b59a49eb9

ilość wszystkich wyświetleń: 659, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z elektroniką od zaraz w Skedsmo”

  1. mpietrzak27 na 2 kwietnia 2015 @ 13:12

    Witam Jestem Sprawnym fizycznie młodym (lat 25) człowiekiem posiadam certyfikat na wózki widłowe. Szybko się uczę i posiadam dobra znajomość Języka Angielskiego. Gotowy by rozpocząć prace od zaraz. Prosze o kontakt 531 778 752
    pozdrawiam Maciej

  2. Witam mieszkam w Norwegii (Auli) mam 30 lat i szukam pracy, pracowalem w Norwegii w magazynie mam uprawnienia na wozki i doswiadczenie w pracy na magazynie. Jestem gotowy by rozpoczac od zaraz posluguje sie jezykiem Norweskim w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt 46237228 Marcin.

  3. Witam, Jestem zainteresowany pracą jako komisjoner. Posiadam wieloletne doswiadczenie pracy a magazynie i róznież w Holandii, Niemczech. Posiadam holenderski certyfikat na obsługę wózków reachtruck, heftruck, BT, EPT oraz kurs odbycia z certyfikatem odbyty w Polsce. Obecnie stale praca ze skanerem i obsłudze wózka EPT i E10.. 0048530931321 lu 003165763789 i benju1meister@gmail.com. Znajomość języka angielskiego na pozimie B1 i niemieckiego na A2 Proszę o kontakt

  4. Witam,potrafię planować pracę, radze sobie w trudnych sytuacjach,w których czas odgrywa dużą rolę. Jestem odpowiedzialny, dokładny i sumienny. Mam doświadczenie w tworzeniu specyfikacji wysyłkowych, właściwym przygotowaniu i w wysyłce towaru. Mój kontakt
    mejsonr@gmail.com lub 601 984 351

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.