175/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie z napojami bez znajomości języka Oslo 2017

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lutego 2017 03:06

Hurtownia napojów z Oslo zatrudni pilnie osoby bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków przy zbieraniu zamówień na magazynie. Pracodawca wymaga swobodnej obsługi komputera.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 175 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona przydzielona zostanie do zbierania zamówień za pomocą skanera ręcznego oraz wózka paletowego
  • dbanie o porządek
  • zadania fizyczne związane z przyjmowaniem dostaw oraz załadunkiem towarów na samochodowy
  • rozkładanie artykułów na magazynie
  • dbanie o porządek w dokumentach i aktualizowanie stanów magazynowych w systemie komputerowym

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość, komunikatywność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • obsługa komputera
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • zamieszkanie zapewnione niedaleko zakładu pracy
  • bogate zaplecze socjalne
  • pomoc w relokacji
  • początkowo umowę próbną, trwającą 3 miesiące

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:
„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2265893e2e6cfbc1

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z napojami bez znajomości języka Oslo 2017”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt w tej sprawie na adres mailowy: bartek.orzechowski@onet.pl

  2. Juzinho1947 na 13 lutego 2017 @ 12:12

    Witam również jestem zainteresowany ofertą pracy, aktualnie mieszkam we Wrocławiu proszę o jakiekolwiek info mogę się podjąć każdej pracy mój adres ???? aisone@wp.pl

  3. maler24h125 na 17 lutego 2017 @ 20:37

    witam jestem zainteresowany ta praca prosze kontakt na adres mailowy maler24h125@wp.pl
    lub ewentualnie podaje numer tel 733007481

  4. jigggsaw17 na 1 marca 2017 @ 16:34

    WItam jestem zainteresowany pracą kontakt : 730617015.
    Posiadam kurs na wózki widłowe oraz doświadczenie w pracy na magazynie przy rozładunkach.

  5. Marcinaaas90 na 16 marca 2017 @ 17:59

    Witam jestem bardzo zainteresowany ta oferta i jestem na miejscu w Oslo mam doswiadczenie w pracy na magazynie.