do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii na magazynie z żywnością bez języka od zaraz Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 00:09

Firma dystrybucyjna z Moss poszukuje 2 magazynierów do pracy w Norwegii przy zbieraniu, kompletowaniu zamówień. Oferta bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla osób z biegłą znajomoscią języka angielskiego oraz doświadczeniem na magazynie przy kompletowaniu towaru w systemie “pick by voice”.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: do ustalenia (zależne od kwalifikacji)
Liczba miejsc: 2
Start: druga połowa września

Zadania:
– kompletowanie zamówień na magazynie z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego oraz zestawu głosowego
– przygotowanie palet do wysyłki (owijanie stretchem)
– obsługa dostaw polegająca na rozładunku towarów

Wymagania:
– konieczne minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– dobra znajomość języka angielskiego ze szczególnym uwzględnieniem liczebników oraz komend do obsługi systemu głosowego
– gotowość do pracy na zmianę nocną
– bezkonfliktowość, niekaralność, brak nałogów
– preferowane osoby, które przebywają w Norwegii lub mogą przyjechać własnym autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienia za pośrednictwem agencji na 3 miesięczny okres próbny
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia po zakończeniu pierwszej umowy
– zapewnione zakwaterowanie (płatne) oddalone od miejsca zatrudnienia o ok 8 km.
– zapewniamy wsparcie przy wszystkich formalnościach na miejscu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 33/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 9855de2a2e9810a

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z żywnością bez języka od zaraz Moss”

  1. Spełniam warunki do powyższej pracy. Pracowałem na bardzo podobnym stanowisku używając ręcznych komputerów do poboru produktów z magazynu. Nie jestem tylko pewny jak ma wyglądać zgłoszenie. Tel 698 753 126

  2. Jestem zainteresowany .
    Spełniam wymagania .
    2 lata doświadczenia na Angielskich magazynach .
    Kontakt verks3@o2.pl .