158,40 brutto NOK

Dam pracę w Norwegii na produkcji kosmetyków pakowanie bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 maja 2014 23:39

Fabryka kosmetyków z Oslo poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii na produkcji perfum. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego dla osób z doświadczeniem w pracy produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 158,40 NOK brutto za godzinę

Obowiązki:
– praca na linii produkcyjnej związana z pakowaniem gotowych wyrobów do kartonów
– etykietowanie produktów
– kontrola jakości
– prace związane z magazynowaniem oraz utrzymaniem porządku
– do obowiązków może zaliczać się również obsługa maszyn produkcyjnych (po uprzednim przeszkoleniu)

Wymagania:
– umiejętność pracy pod presją czasu
– zdolność do pracy w grupie
– dobra znajomość języka angielskiego
– doświadczenie nabyte w zakładzie produkcyjnym
– gotowość do pracy na nadgodziny
– motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia na terenie Norwegii
– aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– zatrudnienie próbne na okres jednego miesiąca z możliwością stałego zatrudnienia
– na początek możliwość zorganizowania płatnego zakwaterowania
– na miejscu opieka polskojęzycznego koordynatora
– możliwość wspólnego zatrudnienie dla par
– pełne wsparcie przy dopełnieniu wszelkich formalności

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „produkcja kosmetyków Oslo”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 730537920bfa41fa

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na produkcji kosmetyków pakowanie bez języka Oslo”

  1. Wyłudzacze danych !!!

  2. Witam , jestem zainteresowana i gotowa do podjecia tej pracy . pozdrawiam agnieszka Twardosz siwa_31@wp.pl tel . 732929880