175/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz operator wózka widłowego Fredrikstad 2018

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 04:51

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie 2018 na magazynie z napojami we Fredrikstad ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozładunek, załadunek, rozlokowywanie towarów oraz ich transport wewnątrz firmy
  • konieczne jest również dbanie o należyty porządek

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • znajomość zasad BHP
  • dostępność od zaraz
  • konieczna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie ok 4000 NOK miesięcznie + media
  • opieka polskiego koordynatora
  • zatrudnienie możliwe na cały rok 2018
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Fredrikstad. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do połowy grudnia 2017. Zatrudnienie od nowego roku.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 1515a19f67b90a3e

6 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz operator wózka widłowego Fredrikstad 2018”

  1. jestem zainteresowany podjeciem pracy proszę okontakt na maila marcin.zagorzycki@gmail.com posiadam duże doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.Proszę o kontakt ponieważ ten jest bład przy wysyłaniu maila do Państwa

  2. Gabriel_Q na 9 grudnia 2017 @ 13:50

    Witam,
    zainteresowany jestem ofertą. Podana strona do wysłania zgłoszenia nie działa.
    Jeśli oferta aktualna proszę o kontakt.

    Pozdrawiam
    Gabriel Kuczyński

    gabriel-kuczynski@wp.pl
    Tel.: +48 601 497 598

  3. Witam,
    mam 40 lat i ponad 10 lat doswiadczenia z wozkami widlowymi,glownie bocznymi wysokiego skladowania na magazynach spozywczych. Znajomosc niemieckiego,angielskiego i kilka slow po norwesku. Mieszkalem juz niegdys we Fredrikstad. Nie do konca sie poukladalo i wyjechalem do Niemiec. Chetnie powroce do kraju fiordow.

    Pozdrawiam
    Robert Zielinski

    E-mail: robertzielinski77@gmail.com

  4. Mateusz Moneta na 9 stycznia 2018 @ 02:05

    Mam 32 lata i 12 letnie doświadczenie na wózkach widłowych zdobyte w holandi na 4 magazynach biegle mowie po holendersku słabiej po angielski biegle po czesku słowacku rusku to wszystko zaleta pracowania w obcym kraju, bardzo łatwo przyswajam języki moj nr to ‭+48 510 686 092‬ i holenderski ‭00 31 6 45 78 46 86‬ matheomonet@gmail.com

  5. witam, Jestem zainteresowany oferta pracy. 6 lat doświadczenia

    Czech. Z.Kovarikxxx@gmail.com, +420728081653

  6. Witam.
    Jeśli ogłoszenie jest dalej aktualne , to jestem zainteresowany tą pracą, mam wieloletnie doświadczenie na wózkach widłowych, zdobyte na magazynach w Polsce. Mówię po Polsku, znam parę Norweskich słów i jestem w początkowej fazie nauki. Jestem sumienny i zawsze doprowadzam to co zacznę do końca, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik.
    Prosiłbym o kontakt
    E-mail : pawel.niewiadomski08@interia.pl
    numer : + 48 503 467 243
    Pozdrawiam : Paweł Niewiadomski