168/h +zakwaterowanie NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej bez języka Drammen 2020

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 marca 2020 02:03

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w restauracji z Drammen dla pomocy kuchennej. Ogłoszenie ciekawej pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 168 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc: 1

Zakres zadań:

  • praca w restauracji przy wspieraniu innych pracowników
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie dań do szwedzkiego stołu
  • zadania polegają na przygotowywaniu składników, włączaniu zmywarek, sortowaniu sztućców, obsługiwaniu urządzeń kuchennych, dbanie o porządek itp.

Oczekiwania:

  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pół roku
  • pomoc koordynatora Polaka
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, w trakcie wizyt u lekarza itp.
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • w pełni darmowe wyżywienie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 3105e621e21cc54e