180/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz kierowca kat.B-dostawca zakupów z j. angielskim w Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 października 2019 03:44

Propozycja ze Skien dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy rozwożeniu zamówień do klientów delikatesów ineternetowych.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia

Pensja: 180 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 1

Opis stanowiska pracy:

  • praca na stanowisku kierowcy kat.B przy rozwożeniu zakupów/towarów dla klientów delikatesów prowadzących sprzedaż on-line
  • obowiązkiem pracownika jest kontrola grafiku, rozwożenie towarów zgodnie z przydzielonymi ramami czasowymi, wniesienie za próg i czasem pobranie opłaty – niektóre zakupy mogą być już z góry zapłacone

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B przynajmniej od 2 lat
  • terminowość
  • umiejętność pracy z ludźmi, przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy próbnej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • auto służbowe oraz telefon komórkowy
  • zatrudnienie do podjęcia pracy w Norwegii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5675d9857f5d77de