175/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Oslo 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 02:53

Hurtownia napojów z Oslo szuka od zaraz osoby na stanowisko komisjonera. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • kompletowanie towartów pod zamówienia
  • pakowanie
  • praca z użyciem skanera ręcznego, listy,
  • osoba zatrudniona zajmuje się paletowaniem towarów, załadunkiem, rozładunkiem
  • konieczne jest wypełnianie poleceń na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • świetne zarządzaniem czasem pracy
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3365a880b4cc19a6

8 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie z napojami bez języka Oslo 2018”

  1. Elenaa363 na 21 lutego 2018 @ 16:00

    Witam mam na imię Angelika. Mam 21 lat. Moge zacząć pracę od zaraz. Rozmawiam w języku angielskim oraz nie dawno zaczęłam naukę języka norweskiego. Bardzo szybko się uczę oraz nawiązuje dobry kontakt. Mieszkam w Norwegii na stałe w okolicach Oslo/Jessheim. Bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam Angelika.

  2. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:49

    Dzień dobry jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wysyłaliśmy formularz lecz każde z osobna. Ja mam 27 lat a on 29. Język angielski znamy bardzo dobrze. Pracowaliśmy w Anglii i Niemczech. Bardzo proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl

  3. depesz33 na 26 marca 2018 @ 18:41

    Jestem zainteresowany wraz z żoną

  4. depesz33 na 26 marca 2018 @ 18:45

    Mój adres e-mail andol33@wp.pl proszę o wysłanie odpowiedzi to prześlę nasze Cv

  5. MatSkr00 na 30 marca 2018 @ 08:21

    Witam, mam niedługo 18 lat i mogę podjąć pracę na stałe od lipca.
    Mój język angielski jest na poziomie komunikatywnym. Jestem sprawny fizycznie i gotowy do pracy.

  6. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 725479855 pozdrawiam

  7. Witam, jestem zainteresowany ofertą wraz z kolega proszę o kontakt maciej.kucharski@10g.pl

  8. tester24pl na 29 maja 2018 @ 17:40

    Witam jestem zainteresowany oferta pracuje w polsce na takim magazynie przygotowuje zamowienia pod danych klientow pozdrawiam nr kontaktowy 513125671