152,40/h +zakwaterowanie NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej bez języka Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2020 03:06

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Bergen na produkcji pizzy mrożonej. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii skierowanej do chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę w komfortowych warunkach.

Stanowisko: pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miasto: Bergen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 152,40 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie przydzielana do zadań na różnych etapach produkcji, np: samodzielne przygotowywanie składników, obsługiwanie maszyn, przeprowadzanie kontroli jakości, porcjowanie składników, smarowanie blatów sosami, pakowanie, foliowanie itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników na cały okres trwania zatrudnienia
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • odzież roboczą a także środki ostrożności
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto w ustalonym terminie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2020.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 4075e1a3bdd82519

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy mrożonej bez języka Bergen 2020”

  1. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o więcej informacji pod nr tel. 730 302 375. Pozdrawiam Oskar Kurzydło.