163,80/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz pakowanie sera dla par bez języka Stavanger 2022

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:37

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w fabryce spożywczej ze Stavanger dla par pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy pakowaniu sera
  • praca przy taśmie produkcyjnej przy kontroli jakości, foliowaniu, etykietowaniu oraz pakowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy na pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do II połowy czerwca 2022.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 3586291fbf4c2880