194/h +zakwaterowanie NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz produkcja ozdób świątecznych bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 października 2022 02:44

Zatrudnienie w fabryce z Drammen na produkcji ozdób świątecznych. Od zaraz ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Miasto: Drammen, Norwegia

Pensja: 194 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce szklanych, wykonywanych ręcznie ozdób świątecznych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie prac manualnych, polegających na ozdabianiu, malowaniu, lakierowaniu, montażu haczyków, przeprowadzaniu kontroli jakości oraz pakowaniu

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz
  • dyspozycyjność do Bożego Narodzenia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • mile widziane doświadczenie
  • zmysł estetyczny
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pracę w zgranym zespole
  • przyjazne warunki i rzetelne szkolenie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • darmowe lokum
  • umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie tymczasowe
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony, obowiązującą do świąt Bożego Narodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca, zatrudnienie możliwe nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 633633ff5f08ba77