166-177/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy pakowaniu wędlin bez języka w Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 03:00

Ogłoszenie pracy w Norwegii skierowane do chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Sarpsborg na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Pensja: od 166 do 177 NOK na godzinę pracy brutto – stawka waha się w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz znajomości języka

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2019

Zakres zadań:

  • łatwa praca jako pakowacz w fabryce mięsnej przy pakowaniu wędlin
  • zadania wykonywane są w zakładzie produkcyjnym przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie układanie wędlin w kawałach lub plastrach, ważenie, foliowanie, etykietowanie
  • obowiązkiem będzie również kontrola jakości i obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość zasad BHP praz HACCP w pracy z żywnością
  • szybkość uczenia się
  • znajomość języka angielskiego
  • zręczność, zwinność

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary w wynajętych mieszkaniach
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracę na 3 miesiące z opcją podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • pomoc w trakcie wizyt u lekarzy, wsparcie przy zakładaniu konta w banku itp.

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3305daadee64256d