165/h NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 września 2019 01:24

Oferujemy zatrudnienie w centrum handlowym z Bergen na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki. Od zaraz oferta pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego, mile widziana znajomość języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca w Norwegii od października 2019

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • dbanie o czystość w centrum handlowym – zgodnie z grafikiem robienie obchodu i sprzątanie toalet, mycie podłóg, wycieranie stolików w części restauracyjnej
  • używanie specjalnej chemii do sprzątania, mopów, myjek, odkurzaczy

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • bardzo dobre organizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • solidność, sumienność
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską na 6 miesięcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 3900 NOK miesięcznie
  • bardzo dobre zarobki, dodatki do pensji podstawowej oraz premie
  • dla pracowników najlepiej wypełniającej swoje obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy października 2019. Zatrudnienie od zaraz.

email: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9205d8dd2e4815c8