do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz sprzątanie domów, biur dla kobiety bez języka Øyer

  • Miasto: Øyer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 03:48

Pilnie zatrudnimy kobiety – sprzątaczki do fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań i biur. Zatrudnienie w Øyer od zaraz dla pań bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Øyer, Norwegia

Termin: pilnie, od zaraz

Wynagrodzenie: w przeliczeniu wysokość wynagrodzenia to ok. 6000 do 12000 NOK

Czas trwania umowy: przynajmniej rok

Obowiązki:

  • Poszukiwana pani będzie przydzielona do prac fizycznych przy sprzątaniu domów, mieszkań, gabinetów i biur.
  • Praca polega na kompleksowym porządkowaniu pomieszczeń zgodnie z zaleceniami.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • praktyczna umiejętność bezkolizyjnego prowadzenia aut
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • konieczne jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do wykonywania tej pracy
  • obowiązkowość
  • dyspozycyjność minimum na 12 miesięcy
  • wiem pomiędzy 25 a 40 lat
  • możliwość pilnego podjęcia pracy za granicą

Prosimy o poważne aplikacje osób bez nałogów które mogą wyjechać przynajmniej na rok.

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia na norweskiej umowie o pracę
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • respektowane prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie przy poszukiwaniach zamieszkania w dobrej cenie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać poprzez stronę:

www.praca.pl/sprzataczka_608497.html

ID ogłoszenia: 98454dc88f21996e