156/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad z językiem angielskim

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2018 00:10

Poszukujemy osób przy sprzątaniu domów i mieszkań we Fredrikstad. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca polegać będzie na sprzątaniu domów i mieszkań – typowe zadania jak np. mycie łazienek i kuchni, włączanie pralek, zmywarek, odkurzanie, wycieranie kurzy, zmiana ręczników, pościeli itp.
  • niektóre zlecenia dotyczą sprzątania hal produkcyjnych, magazynów, piwnic czy po remontach

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii na dłużej
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód będzie mile widziane
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • na miejscu możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 1565c26364e8cbca

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad z językiem angielskim”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy