155 /h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo j. angielski

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2015 23:55

Oferta aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Oslo. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego jako sprzątaczka lub sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątaczka, Sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 155 NOK/h brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • doprowadzanie powierzchni do należytego porządku
  • wynoszenie odpadów
  • odkurzanie
  • sprzątanie toalet, kuchni, salonów, sypialni
  • mycie luster, wycieranie kurzy
  • mycie podłóg
  • praca w zespole 2 osobowym lub samodzielnie

Oczekiwania:

  • samodzielność ale jednocześnie umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja czasu pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • schludność
  • wysoka kultura osobista
  • bezkonfliktowość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, odpowiedzialność
  • dokładność

Aplikacja:

  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie o pracę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenie zorganizowane przez polskiego współpracownika
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “Sprzątanie domów i mieszkań, Oslo, listopad 2015”

ID ogłoszenia: 76562e4788696b3