169 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach Askim 2017

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2017 03:32

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Oferta aktualna od zaraz przy sprzątaniu po remontach dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Askim, Norwegia
Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie domów, mieszkań po remontach
  • doprowadzanie wnętrz do stanu umożliwiającego wprowadzenie się
  • usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych
  • usuwanie kurzu z mebli, ścian
  • mycie powierzchni
  • odkażanie
Wymagania:
  • duża dokładność
  • zmotywowanie do podjęcia pracy w tym charakterze
  • mile widziane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • spryt, samodzielność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Zapewniamy:
  • 3 miesięczną umowę próbną z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • zatrudnienie od zaraz u norweskiego pracodawcy
  • bardzo dobre zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • gruntowne przeszkolenie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • ciekawe wyzwania
  • zwrot kosztów za przejazd do Norwegii

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 84959558e037741d

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach Askim 2017”

  1. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy doświadczenie. Proszę o kontakt 517077932
    Pozdrawiam