169/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu po remontach z j. angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2020 01:37

Oferujemy zatrudnienie w Askim przy sprzątaniu po remontach budowlanych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzątanie domów, mieszkań oraz lokali przemysłowych po remontach
  • jest to fizyczna praca polegająca na usuwaniu zabrudzeń z materiałów budowlanych, pozbywanie się poremontowego kurzu, mycie okien, odkażenie powierzchni itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja czasu pracy
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie i niezawodność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na 3 miesiące
  • zapewnione materiały, sprzęty oraz środki chemiczne do sprzątania
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 5785e3e844021b0f