164/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz sprzątanie biura w Oslo bez znajomości języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2015 00:53

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla dwóch sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego. Oferta z Oslo przy sprzątaniu biura wieczorami, oraz dodatkowe zlecenia w ciągu dnia.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Termin: marzec 2015

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Sprzątanie wieczorne w biurowcach w Oslo.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie miejsc pracy na następny dzień.
  • Konieczne będzie porządkowanie sal konferencyjnych, mycie stołu, odkurzanie, dostawianie wody i szklanek.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie kuchni, pomieszczeń socjalnych oraz open space.
  • Do zadań należeć będzie wynoszenie śmieci, wstawianie zmywarek, wycieranie kurzy, mycie luster, sprzątanie toalet.

Oczekiwania:

  • dokładność, obowiązkowość
  • umiejętność samodzielnego wykonywania swoich prac
  • dyspozycyjność od marca 2015
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • szybkie tempo
  • zaświadczenie o niekaralności
  • preferowane osoby z własnym samochodem i prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w godzinach wieczornych od godziny 17 do 23
  • zatrudnienie na 3/4 etatu
  • uczciwe zarobki
  • zapewniony uniform oraz niezbędne materiały
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie odbywać się będzie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wsparcie opiekuna Polaka na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie biur, Oslo”

ID ogłoszenia: 42254f0e281110b8