165/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo sprzątanie mieszkań z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:28

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla osób z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta zatrudnienia w Oslo do podjęcia dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Pensja: 165 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielny dojazd do domu klienta
  • w większości stałe i regularne zlecenia jednak możliwe są również jednorazowe
  • zadania polegają na dokładnych sprzątaniu powierzonych powierzchni

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • chęć podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • samodzielność
  • pracowitość
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • pracodawca zapewnia auto oraz telefon do celów służbowych
  • zatrudnienie na okres próbny 3 miesięczny z możliwością przedłużenia
  • świadczenia socjalne
  • pomoc medyczną w razie konieczności

Aplikacja:
Drogie kandydatki i kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 62590bb9e79d21e

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii od zaraz Oslo sprzątanie mieszkań z językiem angielskim”

  1. Hanna Jaskiewicz na 9 maja 2017 @ 17:55

    Witam CV wysyłam w osobnym mailu z jaskiewicztransport@wp.pl
    Obecnie wraz z mężem pracujemy w Szwecji w Goteborg przy sprzątaniu powyprowadzkowym,sprzątanie regularne,biura,hale.W sprzątaniu pracujemy od 10.2016.
    Znam Norweski w stopniu podstawowym A1(obecnie robię szkolenie z języka na B1).mój mąż
    rozmawia po Angielsku.Posiadamy samochód,i chęć pracy w Norwegii.
    Hanna Jaśkiewicz 0048 535 418 316