180/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz z j. angielskim jako kierowca kat.B-dostawca zakupów Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 marca 2020 04:06

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy zakupów w Skien. Pracodawca może zorganizować odpłatnie zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Skien, Norwegia

Wynagrodzenie: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca w delikatesach sprzedających towar on-line
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się załadunkiem zakupów przygotowanych przez magazyn na samochód dostawczy, rozpisanie sobie trasy i dowiezienie towarów do klientów

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • optymizm, pozytywne nastawienie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra orientacja w terenie

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • auto służbowe, kartę paliwową oraz telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2195e7df49fa0df3