Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

170 /h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii Oslo dla kafelkarza na budowie z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 31 stycznia 2016 14:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii jako kafelkarz dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie dla 2 Polaków na budowie przy układaniu kafelków (glazura, terakota).

Stanowisko: Kafelkarz

Miejsce: Oslo, Norwegia

Zarobki: 170 NOK na godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Samodzielny montaż kafelków. Przygotowanie sobie miejsca do pracy – skucie starych, wykonanie podłoża i ułożenie. Drobne zadania wykończeniowe – fugowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na terenie państw skandynawskich
  • udokumentowane 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność, punktualność

Zapewniamy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie, terminowe wypłacanie należności
  • zatrudnieni dla dwóch osób
  • zakwaterowanie w cenie maksymalnie 5000 NOK miesięcznie
  • pomoc w relokacji
  • dla osób które się sprawdzą możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail z dokumentami aplikacyjnymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • biuro@jobzone.pl z dopiskiem: IMIĘ I NAZWISKO,KAFELKARZ

Aplikować można również za pośrednictwem źródła.

źródło: http://jobzone.pl/oferty_pracy-oferta-stanowisko_KAFELKARZ_id_30.html

ID Ogłoszenia: 61656ab452754879