153/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii z j. angielskim przewóz osób od zaraz kierowca kat.B Oslo UBER

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2018 03:20

Pilnie poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego na stanowisko kierowcy kat.B przy przewozie osób. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na zlecenie UBER-a. Pracodawca zapewnia możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Zarobki: 153 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na przewozie osób
  • pracownik korzystając z aplikacji podejmuje kursy klientów
  • usługi są bezgotówkowe – wszystko odbywa się za pomocą smartfona
  • konieczne jest dbanie o auto służbowe

Oczekiwania:

  • brak nałogów – również tytoniowego
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B od przynajmniej 2 lat
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w ludźmi

Zapewniamy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 300 NOK miesięcznie
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy na abonament

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/03/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 5645aaa32e89579e