160,00 /h NOK

Dam pracę w Norwegii przy produkcji soku od zaraz w Sandvika z językiem angielskim

  • Miasto: Sandvika
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2022 00:35

Fabryka z rejonu Sandvika od zaraz poszukuje chętnych ze znajomości języka angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii przy produkcji soków 2022. Start zaplanowany na 20-go sierpnia br.

Opis stanowiska
Oferujemy pracę u sprawdzonego norweskiego pracodawcy. Praca na produkcji u producenta soku jabłkowego. Praca polega na obsłudze maszyn do napełniania i korkowania butelek oraz pasteryzacji butelek w zbiornikach z gorącą wodą. Butelki następnie chłodzone są w zimnej wodzie, suszone i umieszczane w drewnianych pojemnikach. Pracodawca może także zlecić inne zadania związane z pracą na produkcji. Praca dla 2 osób.

Długość kontraktu: 3,5 miesiąca.
Termin wyjazdu: 20 sierpnia.
Miejsce pracy: okolice Sandvika, Norwegia.

Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance – 180 zł (ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Dodatkowo transport samolotem w ustalonej dacie z dowolnego lotniska w Polsce do Oslo.
Wymagania stanowiska

– dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (3,5 miesiąca)
– poważne podchodzenie do pracy i powierzonych zadań
– gotowość do podjęcia bardzo ciężkiej pracy fizycznej
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji napojów (np. soków, piwa, mleka itp.)
– mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn lub wykształcenie techniczne

Oferujemy
– długość kontraktu: 3,5 miesiąca – norweska umowa
– pracę w systemie godzinowym – 160,00 NOK brutto (około 75 zł brutto),
– 48 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu, możliwe godziny nadliczbowe
– wynagrodzenie wypłacane miesięcznie, dodatkowo wypłacany dodatek urlopowy 10,2%
– przewidywane miesięczne zarobki – ok. 23 000 NOK = ok. 10 800 zł (netto, przy obecnym kursie korony norweskiej)
– zakwaterowanie w kwaterze pracowniczej na terenie gospodarstwa, sypialnia 1-osobowa, dostęp do łazienki (prysznic, WC, pralka), 1 na 2 osoby, pomieszczenie dzienne wraz z kuchnią wyposażoną w kuchenkę, lodówkę, zamrażarkę, sztućce, czajnik, garnki, naczynia. Darmowe wi-fi.

Zakwaterowanie płatne 2500 NOK/miesiąc (około 1200 zł/miesiąc)
– pracodawca odbiera pracowników z miejscowości Sandvika skomunikowanej z lotniskiem i zabiera do miejsca pracy.
– nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
– dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 12 296 03 40 (poniedziałek-piątek 9:00-17:00)

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/pracownik-produkcji-soku_743186

ID ogłoszenia: 96862dc87a4e5271