do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu bez języka Oslo – stałe zatrudnienie

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2014 00:09

Ogłoszenie prywatne – dam pracę w Norwegii dla kobiety przy sprzątaniu na terenie Oslo i okolic. Oferta bez języka norweskiego na stałą umowę dla pań z prawem jazdy i doświadczeniem przy sprzątaniu.

Stanowisko: sprzątaczka
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
– całościowe sprzątanie domów i mieszkań u klientów na terenie miasta Oslo i okolic
– obowiązki związane z czyszczeniem, odkurzaniem, wycieraniem, porządkowaniem etc.

Wymagania:
– oferta tylko dla pań
– posiadanie zakwaterowania na terenie Oslo lub okolicy
– tylko osoby punktualne, solidne, uczciwe i lojalne
– gotowość do pracy w wymiarze 5 dni po 8 godzin

Oferuję:
– stabilną, stałą pracę w Norwegii oraz około 40 godzin pracy tygodniowo
– terminowe wypłaty wynagrodzenia
– możliwość pracy na nadgodziny w soboty i niedziele

Jak aplikować?

Proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny: +4795522556 w godzinach: od 10:00 do 15:00.

Nie odpowiadam na smsy i e-maile.

Źródło: poloniusz.pl/o1-21nch7/

ID ogłoszenia: 755366afe1e03e0