od 155/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2022 00:22

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczki-sprzątacza z językiem angielskim. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie na miejscu dla chętnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • fizyczna praca na stanowisku sprzątacz-sprzątaczka
  • pracownik wykonuje zadania samodzielnie z użyciem sprzętów/detergentów zapewnianych przez klienta

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • optymizm
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie na legalnej, norweskiej umowie o pracę do podjęcia od zaraz
  • wszelkie świadczenia, ubezpieczenie, płatny urlop
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu opcja zorganizowania odpłatnego zamieszkania – prosimy to wyraźnie oznaczyć w aplikacji
  • duża liczba godzin pracy
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • tani kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy – wyłącznie pod warunkiem zdawania testów kontrolnych
  • auto służbowe do dyspozycji w godzinach pracy lub dopłacanie do korzystania z samochodu prywatnego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata.norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 497623ef6b1747a5