do uzgodnienia NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur od zaraz Stavanger 2022

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:34

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań, domów oraz biur. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz dla sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego, ale komunikatywną znajomością angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla pracownika fizycznego na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu oraz utrzymywaniu porządku w domach, mieszkaniach oraz biurach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • konieczne doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • szybkość w adaptacji do nowych warunków
  • zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • darmowe przejazdy do pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • udział w klarownym programie wdrażającym do pracy
  • pomoc przy dopełnianiu wszelkich spraw formalnych związanych z podjęciem przejrzystej pracy w Norwegii
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę, z załączeniem zdjęcie, najlepiej by zgłoszenie było w języku angielskim:

www.apply.dobra.no

źródło: https://www.dobra.no/oferta-3/

ID ogłoszenia: 117621120e6244e2