145/h brutto + zakwaterowanie NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań od zaraz 2018 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2018 01:56

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Zatrudnienie od kwietnia 2018 w Stavanger.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba wakatów: 1

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 145 NOK na godzinę pacy brutto

Opis stanowiska:

  • sprzątanie domów prywatnych
  • dbanie o czystość i wykonywanie pracy fizycznej, np.: mycie okien, wycieranie kurzy, włączanie i wywieszanie prania, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • doświadczenie będzie zaletą
  • otwartość, przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikawtynym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracodawcą zapewnia rękawiczki, środki ochronne plus sprzęty i chemię gospodarczą

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 2735aba777ce2bef