152,38 NOK NOK

Dam pracę w Norwegii – rzeźnik z językiem angielskim (czerwiec 2013)

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2013 03:16

Biuro pośrednictwa pracy za granicą dla klienta Norweskiego rekrutuje osoby do pracy w Norwegii na stanowisko rzeźnik – wykrawacz przy linii ubojowej od czerwca. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka angielskiego.

stanowisko: Rzeźnik/Wykrawacz

Obowiązki:

Praca przy linii ubojowej polegająca na typowej pracy rzeźniczej przy wykrawaniu mięsa wieprzowego, wołowego i jagnięciny

WYMAGANIA:
• Umiejętność pracy z nożem
• Praktyka doświadczenie w pracy z wieprzowiną, wołowiną lub jagnięciną
• Wykształcenie kierunkowe jako warunek konieczny
• Dobra znajomość angielskiego jako warunek konieczny
• Min. 2 – 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w porcjowaniu i wykrawaniu mięsa

OFERUJEMY:
• stawka od 152,00 nok /godz. brutto
• możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej (ok. 2500 NOK co 2 tyg.)
• praca w godzinach nadliczbowych w przypadku zapotrzebowania – płatne wg norweskiego prawa pracy
• konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami
• zatrudnienie na norweskich warunkach
• zatrudnienie na stale z 3 miesięczna gwarancją zlecenia (ze stawka gwarantowaną)
• 37,5 h pracy tygodniowo

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: Rz/Wyk/NOR/06.2013) na adres:

aleksandra.guga@adecco.pl

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Czerwiec 2013
Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Agencja zatrudniania nr 364.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

ID ogłoszenia: 66951af380cb7331