do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii sprzątanie biur od zaraz bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 lipca 2015 02:38

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie przy sprzątaniu biur we Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do ustalenia NOK

Obowiązki:

  • Porządkowanie powierzchni biurowych. Sprzątanie sal konferencyjnych, toalet, pomieszczeń socjalnych oraz open space, a także gabinetów kadry wyższej.

Oczekiwania:

  • lojalność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • gotowość do podpisania lojalki o niewynoszeniu spraw firmowych poza jej obszar
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskiej umowie
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka norweskiego – częściowy koszt będzie pokryty przez przełożonego
  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie usługowo sprzątającej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 15655b637060f257