175 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii sprzątanie mieszkań od zaraz z językiem angielskim Bergen dla Polaków

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2016 01:47

Polska firma z Bergen szuka sprzątaczek do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków z językiem angielskim. Pracodawca zapewnia zatrudnienie stałe dla najlepszych.

Stanowisko: Sprzątaczka, Sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzonych mieszkań i domów – zlecenia stałe lub jednorazowe po lub przed różnymi uroczystościami
  • ścielenie łóżek, zmiana pościeli, pranie, mycie podłóg, sprzątanie kuchni i łazienek, drobne prace ogrodnicze

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • duża odpowiedzialność i punktualność
  • prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • praca w środowisku międzynarodowym – liczną grupę stanowią Polki
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • atrakcyjne zarobki, pozwalające na godne życie w Norwegii
  • pomoc na miejscu we wszelkich kwestiach

Aplikacja:

Panie zainteresowane moją ofertą i spełniające podane wymaganie proszę o przesłanie swojego CV na poniższy adres. Proszę koniecznie podać informacje odnośnie doświadczenia oraz znajomości języka (będzie weryfikacja telefoniczna).

martajastrzebska@opoczta.pl

Pozdrawiam

Marta Jastrzębska

ID ogłoszenia: 62956d00d8ba2e7f