158,60/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii sprzątanie obiektów od zaraz z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 06:54

Praca w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu szkół, magazynów, obiektów użyteczności publicznej. Zatrudnienie w Stavanger dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawa godzinowa: 158,06 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 1

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem różnego rodzaju obiektów, np: szpitali, budynków użyteczności publicznej, szkół, hal produkcyjnych, magazynów

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do podjęcia pilnego zatrudnienia w Norwegii od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań, ucziwość
  • dobra organizacja czasu pracy
  • doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres próbny
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • wysokie zarobki
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID ogłoszenia: 5805a7eb93994053