168 brutto/h NOK

Dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu galerii handlowej z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 marca 2016 18:54

Poszukujemy od zaraz pracowników ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu galerii handlowej. Oferta skierowana dla Polaków – zarówno sprzątaczek jak i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto za godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe z ręcznym oraz maszynowym sprzątaniem
  • sprzątanie części dla gości galerii oraz kadry zarządzającej
  • mycie podłóg, wycieranie kurzy, wycieranie ławek
  • dbanie o porządek w toaletach – cogodzinna kontrola czystości, wynoszenie odpadów, itp

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dynamiczne tempo pracy
  • dokładność, przykładanie się do powierzonych prac
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • przyjazne nastawienie, dbanie o higienę osobistą

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wszelkie materiały i sprzęty do sprzątania
  • zatrudnienie początkowo na 3 miesiące
  • wysokie wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanej pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższego formularza:

m.finn.no/ad.html?finnkode=40170360

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 92256e54f5ec2597