do ustalenia NOK

Dam pracę w Norwegii w budownictwie glazurnik – kafelkarz w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 maja 2015 01:19

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie przy kładzeniu kafelków, kamienia i glazury. Zatrudnienie w Bergen na stanowisku glazurnik – kafelkarz z językiem angielskim.

Stanowisko: Glazurnik – Kafelkarz

Lokalizacja: Bergen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prace wykończeniowe przy kładzeniu glazury, gresu, kamienia, terakoty. Do zadań należeć będzie również fugowanie.
  • Pracownik musi przygotować sobie materiały i podłoże a po skończonej pracy posprzątać.

Oczekiwania:

  • przynajmniej ośmioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kafelkarza – glazurnika
  • samodzielność
  • przykładność
  • dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • fachowość
Oferujemy:
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • dla osób z odpowiednim doświadczeniem i kwalifikacjami możliwość podjęcia stałej pracy
  • pomoc we wszelkich kwestiach – np. przy uzyskaniu norweskich świadczeń socjalnych
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • ubezpieczenie
  • wsparcie przy zorganizowaniu kwatery
  • dla osób chętnych możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • pracownicy otrzymają dodatek urlopowy

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać poprzez źródło:

ID ogłoszenia: 6725548bdfe87a5b

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii w budownictwie glazurnik – kafelkarz w Bergen”

  1. darek1973 na 9 maja 2015 @ 20:13

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com