165/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii w magazynie z elektroniką bez języka od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 14:44

Aktualna propozycja pracy w Norwegii dla 2 magazynierów w hurtowni z elektroniką w Oslo. Oferta bez języka norweskiego od zaraz dla osób z doświadczeniem na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 165 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
Obowiązkiem pracownika będzie realizacja zamówień klientów składanych drogą elektroniczna. Pracownik będzie odpowiedzialny za znajdowanie artykułów na magazynie, kompletowanie zamówienia, przygotowanie paczek do wysyłki oraz wprowadzanie statusu realizacji zamówienia do systemu informatycznego. Program magazynowy obsługuje następujące języki: norweski, szwedzki, angielski, niemiecki w związku z tym konieczna jest znajomość jednego z tych języków.

Wymagania:
– znajomość jednego z języków – niemieckiego, angielskiego, szwedzkiego lub norweskiego na poziomie pozwalającym na komunikację oraz wprowadzanie danych w tym języku
– konieczne doświadczenie magazynowe przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień
– aktualne zaświadczenie potwierdzające niekaralność pracownika
– uprawnienia na wózki widłowe będą atutem
– gotowość do stałego zatrudnienia w Norwegii

Oferujemy:
– legalną, stałą umowę o pracę na norweskich warunkach
– wsparcie przy przeprowadzce do Norwegii, pomoc przy znalezieniu mieszkania
– zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie działającej firmie
– bezpłatny kurs języka norweskiego

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów (ok 300-400 NOK) zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia pracownika.

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 24/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 6465537d9f806e45

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii w magazynie z elektroniką bez języka od zaraz Oslo”

  1. Witam, Jestem zainteresowany pracą jako komisjoner. Posiadam wieloletne doswiadczenie pracy a magazynie i róznież w Holandii, Niemczech. Posiadam holenderski certyfikat na obsługę wózków reachtruck, heftruck, BT, EPT oraz kurs odbycia z certyfikatem odbyty w Polsce. Obecnie stale praca ze skanerem i obsłudze wózka EPT i E10.. 0048530931321 lu 003165763789 i benju1meister@gmail.com. Znajomość języka angielskiego na pozimie B1 i niemieckiego na A2 Proszę o kontakt

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą w Państwa firmie. Posiadam doświadczenie pracy w magazynie. Prowadziłem własną działalność gospodarczą – potrafię obsługiwać różne programy. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną. Znam język angielski w na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie). Obecnie przebywam w Oslo i chętnie stawię się na rozmowę rekrutacyjną. Mój e-mail:jan74hubert@gmail.com lub mobile: 4745015811.

  3. Kamil K na 11 maja 2015 @ 21:42

    Witam, Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną praca w Państwa firmie, z wykształcenia jestem elektronikiem ze wszystkimi uprawnieniami.
    Posiadam również doświadczenie pracy magazynie. Język angielski znamy w stopniu komunikatywnym
    proszę o email zwrotny happykamil@op.pl
    pozdrawiam
    Kamil K.