25000-30000 burtto/mc NOK

Dam pracę w Norwegii w transporcie od zaraz jako kierowca autobusu kat.D przewóz osób

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 00:33

Aktualnie oferujemy zatrudnienie od zaraz dla kierowców autobusów z prawem jazdy kat.D w transporcie przy przewozie osób. Ogłoszenie pracy w Norwegii na przynajmniej 6 miesięcy.

Stanowisko: Kierowca autobusu

Lokalizacja: Norwegia

Zarobki: 25000-30000 NOK burtto/mc

Liczba wakatów: 2

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę pojazdu przed i po pracy
  • konieczne będzie prowadzenie autobusu, jeżdżenie zgodnie z wyznaczonymi trasami i przewóz pasażerów
  • obowiązkiem będzie pomoc osobom starszym, niepełnosprawnym czy kobietom z wózkami

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka norweskiego, wymagany poziom B1
  • aktualne kwalifikacje na stanowisku kierowcy autobusu
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • atutem będzie posiadanie Kjoreseddel oraz zdolności naprawiania samochodów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • miejsce do zamieszkania w Norwegii
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na legalnej umowie norweskiej
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę bezpośrednio z norweskim pracodawcą – bez pośredników

Aplikacja:

Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 1185638090227fbf