175/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii z językiem angielskim od zaraz operator wózka widłowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 13:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego na magazynie w Oslo. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego oraz kwalifikacjami zawodowymi.

Stanowisko: operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako operator wózka widłowego na magazynie przy rozładunku oraz załadunku towarów
  • pracownik będzie zajmował się transportem towarów, dbaniem o porządek, rozlokowaniem dostaw na magazynie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • zaangażowanie
  • przestrzeganie zasad BHP
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • zaangażowanie, samodzielność, staranność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz u sprawdzonego pracodawcy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie o osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2019. Zatrudnienie od zaraz. Wyjazdy możliwe od kwietnia.

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 2665cbeb554c16d1