205 /h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii z językiem angielskim od zaraz sprzątanie mieszkań w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2023 00:07

Dla sprzątaczek-sprzątaczy od zaraz propozycja pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu mieszkań i domów klientów ze Stavanger. Doświadczenie mile widziane, ale niewymagane. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 205 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielna praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
  • do zadań należeć będzie również lepiej płatne sprzątanie garaży, strychów, prasowanie, mycie okien itp. – po wcześniejszym ustaleniu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własny samochód do dojazdów na miejscu
  • przykładanie się do zadań
  • brak nałogów
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • bezpłatne lokum w pensjonacie pracowniczym – przysługuje dla pracowników wyrabiających minimum 150 godzin miesięcznie
  • prace w elastycznych godzinach
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 54864274dc9bb07b