na akord od 100/h NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii od sierpnia przy zbiorach borówek Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2017 02:41

Aktualna od sierpnia 2017 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach borówek. Ogłoszenie z Jessheim dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz oferta z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru
Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia
Zarobki: na akord, od 100 NOK na godzinę pracy
Termin: praca od sierpnia 2017

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny zbiór borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • ostrożność, zręczność, delikatność
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem
  • wytrzymałość, pracowitość, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie

Oferujemy:

  • pracę sezonową na 5 tygodni od sierpnia
  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • bezpłatne zamieszkanie w domkach kempingowych – pracownicy aby korzystać z tego przywileju muszą zebrać minimum 15 kilogramów owoców dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 997594321740304c