od 21500/mc brutto NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii od zaraz przy kwiatach w szklarni Hamar bez języka

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 listopada 2017 17:58

Oferta aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w szklarni z Hamar przy pielęgnacji, zbieraniu kwiatów na okres od 3 do 5 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Hamar, Norwegia

Pensja: 21500 NOK brutto miesięcznie

Umowa: na 3-5 miesięcy

Obowiązki:

  • praca sezonowa w szklarni przy kwiatach doniczkowym
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się ukorzenianiem, sadzeniem i podlewaniem kwiatów
  • do zadań należeć będzie również wykonywanie innych prac pielęgnacyjnych, sortowanie kwiatów i pakowanie

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 40 a 50 lat
  • brak problemów zdrowotnych
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • motywacja, pracowitość, zaangażowanie

  • legalną umowę na okres 3 do 5 miesięcy
  • pracodawca opłaca składki emerytalne oraz zapewnia ubezpieczenie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewniony dodatek wakacyjny 12% do kwoty brutto
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 250 zł miesięcznie – każda osoba ma własny pokój z dostępem do internetu, wspólnej łazienki, kuchni

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez podane niżej źródło:

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/ogrodnictwo-szklarniowe-sezonowe-3909644.html

ID ogłoszenia: 61259fdd54048ac9

5 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii od zaraz przy kwiatach w szklarni Hamar bez języka”

  1. Arek29 . Proszę o kontakt pod nr. 697724336

  2. Pawel Nazar na 27 listopada 2017 @ 08:28

    Bardzo proszę o kontakt. 795750422

  3. Witam.Jestem zainteresowana praca od zaraz.Juz pracowalam w Norwegii znam jezyk angielski.email yuliyat19@gmail.com Tel.+48696270834.Pozddrawiam.

  4. natalia2222 na 28 stycznia 2018 @ 21:45

    witam
    jestem zainteresowana praca od zaraz
    prosze o kontakt mailowy nasiunia@wp.pl

  5. werkaa12 na 10 maja 2018 @ 18:46

    Jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt 504-595-712