od 103 /h NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii od zaraz w rolnictwie przy zbiorach warzyw z językiem angielskim

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 listopada 2021 01:37

Od zaraz w rolnictwie do podjęcia sezonowa praca w Norwegii ze znajomością języka angielskiego przy zbiorach warzyw – sałata, pietruszka, kapusta, kalafior, brokuł etc.

Obowiązki:

– typowe prace w polu- sadzenie, zbiór warzyw (sałata pekińska, isberg, pietruszka ,seler, kapusta, kalafior, brokuł ) ,obsługa urządzeń, sprzętów rolniczych,w sezonie zimowym praca głównie na hali przy pakowaniu i wysyłce warzyw.

-wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco przez gospodarza, np. prace konserwacyjne, porządkowe

Oczekiwania :

– Sprawność fizyczna

– Min. podstawowa znajomość języka angielskiego

– Motywacja do pracy

-samodzielność

– brak nałogów

Pracodawca oferuje:

– Norweska umowa o prace zawarta bezpośrednio z pracodawca

– Praca min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy w ciągu roku. Szansa na długoletnią sezonową współpracę.

– Wynagrodzenie: minimum 103 nok netto/godz.

– Duża ilość godzin*200-250 h

– Możliwość regularnych zjazdów do Polski

– Gratis zakwaterowanie.- pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym

Pary mile widziane.

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Tel. 505 621 420

P.S nie odpowiadam na smsy oraz na telefony po godz.18:00.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-rolnictwo-norwegia-CID4-IDKlozk.html

ID ogłoszenia: 6386196e0e2749ca