min. 100/h NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach borówki od sierpnia 2018 Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2018 21:07

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii do podjęcia od sierpnia 2018 przy zbiorach borówki. Zatrudnienie na plantacji z Jessheim dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo dla osób wyrabiających limity.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki

Pensja: minimum 100 NOK na godzinę – wynagrodzenie obliczane jest na podstawie akordu

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny zbiór owoców miękkich
  • pracownik musi uważać przy zbiorze ponieważ te owoce są bardzo delikatne

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność na okres 5 tygodnie od sierpnia 2018
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane osoby mogące przyjechać własnym autem do pracy w Norwegii
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki na podstawie akordu
  • pracę sezonową do podjęcia od sierpnia na okres 5 tygodni
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w domkach kempingowych – warunkiem darmowego mieszkania jest wypracowywanie norm godzinowych
  • norweską umowę tymczasową podpisaną za pośrednictwem agencji pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 6015b0021c52470b

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach borówki od sierpnia 2018 Jessheim”

  1. kkupczak na 24 maja 2018 @ 10:32

    Link do rekrutacji nie działa :/