stawki akordowe NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach jabłek i gruszek Lillehammer 2016

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 23:16

Od sierpnia 2016 poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców twardych – jabłek i gruszek w sadzie z Lillehammer. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Obowiązki:
Praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze owoców twardych – jabłek oraz gruszek.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • obowiązkowość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • umowę o pracę na legalnych zasadach
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zapewnione lokum na czas trwania umowy
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Prosimy o uważne aplikowanie, to ogłoszenie może okazać się próbą oszustwa lub wyłudzenia. Apelujemy, aby nie przekazywać żadnych pieniędzy firmie przed wyjazdem na miejsce pracy.

Prosimy o aplikację zgodnie z instruktażem na poniższej stronie:

praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-owocow-norwegia-2916773.html

ID ogłoszenia: 8855774128c57fda

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach jabłek i gruszek Lillehammer 2016”

  1. Jestem zainteresowana pracą wraz z córką, proszę o bliższe informacje na mail: grazka38x@op.pl

  2. piteras21 na 7 lipca 2016 @ 18:53

    Witam.
    Jestem zainteresowany praca wraz i kilkoma znajomymi (wiek od 18 do 24 lat)
    Prosze o kontakt piteras21@interia.pl

  3. aniqa93a na 11 lipca 2016 @ 15:30

    Witam! Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz ze znajomymi. Proszę o kontakt: anna_fal@o2.pl