8300-10700/mc brutto NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorze sałaty lodowej bez języka 2021 Frosta

  • Miasto: Frosta
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2021 00:30

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach sałaty lodowej. Zatrudnienie 2021 od zaraz w rejonie Frosta dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik do zbiorów warzyw i owoców

Miejsce zatrudnienia: Frosta (40km od lotniska w Værnes oraz 100 km od Trondheim), Norwegia

Wynagrodzenie: 130 NOK brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolnym, w którym uprawia się ziemniaki, marchew, brukiew, dynie, czereśnie maliny i sałatę lodową
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na polu przy zbiorze i pakowaniu sałaty lodowej w kartonowe skrzynki
  • możliwe inne prace sezonowe

Oczekiwania:

  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość uczenia się
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • miesięcznie od 150 do 192 godzin pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach, w pełni wyposażonego domu należącego do właściciela za 100 NOK dziennie (zapewnione ręczniki, pościel, rzeczy kuchenne)
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy z właścicielem

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny:

  • +48 796 911 003

źródło:www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-w-norwegii-CID4-IDKAcFR.html

ID ogłoszenia: 95961059b150fa4e