na akord NOK

Dam sezonową pracę w Norwegii zbiory borówki od lipca wakacje 2015

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2015 03:14

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii od lipca 2015 przy zbiorach borówki. Zatrudnienie w Hamar bez znajomości języka na wakacje dla par i większych grup. Idealna oferta dla uczniów powyżej 18 roku życia oraz studentów.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Hamar, Norwegia

Wynagrodzenie: stawki akordowe plus dodatkowo opłacone miejsce zamieszkania – pracodawca opłaca zamieszkanie przy wypracowywaniu norm dziennych i wyłącznie wówczas, kiedy pracownicy faktycznie stawiają się na zbiorach.

Termin: praca od lipca 2015

Obowiązki:

  • Pracownicy będą przydzieleni do prac fizycznych na plantacji owoców w Hamar.
  • Praca jest typowo fizyczna. Osoby zatrudnione zbierają dojrzałe owoce z krzaczków, sortują i pakują.

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy sezonowej
  • mile widziani pracownicy mobilni z prawej jazdy i własnym autem
  • konieczna znajomość języka angielskiego lub skandynawskiego
  • wytrzymałość fizyczna
  • zwinność
  • energiczność
  • chęć zarobienia pieniędzy

Oferta:

  • możliwość podjęcia pracy w grupach
  • wyjazd do pracy od początku lipca 2015
  • zorganizowane bezkosztowe miejsce zamieszkania
  • legalne warunki zatrudnienia w Norwegii
  • zarobki wypłacane są w formie dniówek

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres:

  • seasonal-worker@post.com z dopiskiem „zbiory borówki Hamar – rekrutacja uzupełniająca”

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 9355400030404df

11 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Norwegii zbiory borówki od lipca wakacje 2015”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, jestem osobą pracowitą, zwinną i wytrzymala fizycznie, chetnie podejmę tą pracę.

    Kontakt: 697-233-600 lub krzysiek.olszak@gmail.com

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą dla grupy 4-7 osobowej, proszę o kontakt iks.be@op.pl

  3. Jackoob na 9 maja 2015 @ 13:54

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód. jesteśmy studentami fizjoterapii, bradzo sprawni fizycznie z racji studiow jak i zainteresowań sportowych. Jesteśmy gotowi podjać prace w każdych warunkach atmosferycznytch jak i nadgodzinach. Pozdrawiamy Jakub i Łukasz ! Prosimy o kontakt na maila : jackoob@tlen.pl

  4. Witam,
    Również jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt na maila pkh@tlen.pl.

  5. dawid1lo na 22 maja 2015 @ 19:35

    Zgłaszam zainteresowanie 2 osoby , płeć męska
    z angielskim nie będzie problemu , doświadczenie w pracy na plantacji jest

    proszę o kontakt dawid1lo@wp.pl

  6. Witam jest nas dwuch braci poszukujacy pracy w Norwegii,interesuje nas ta oferta pracy poniewarz mamy doswiadczenie przy zbiorze owocow miekkich ,borowka,malina,truskawka,sliwki ,brzozkwinie, podejmiemy prace od poczatku sezonu na borowke,posiadamy doswiadczenie nabyte w polsce i za granica przy zbiorach pakowaniu i przepakowywaniu,Krzysztof 690 841 223

  7. robert00 na 28 maja 2015 @ 20:05

    Witam. Zarówno ja, jak i mój przyjaciel jesteśmy zainteresowani ofertą. Jesteśmy osobami zorganizowanymi i dyspozycyjnymi. Znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Posiadamy 9-cio osobowy samochód.

    Proszę o kontakt na maila: robert230672@wp.pl

  8. andzela1993 na 29 maja 2015 @ 17:55

    Witam serdecznie 🙂 Mam 21 lat. Jestem zainteresowana praca przy zbiorach. Jestem osobą sprawna fizycznie, pracowitą, odpowiedzialną, wytrwałą, gotową do podjęcia pracy. Bardzo proszę o kontakt na nr. 533734196, e – mail: angelabialy1993@gmail.com Z góry dziękuję 🙂

  9. beverly21 na 30 maja 2015 @ 12:24

    Witam jestem wysportowaną studentką 3 roku i wraz z koleżanką znamy język angielski. Jesteśmy dyspozycyjne od 2.07.2015. Nasze rodziny mają gospodarstwa rolne więc niewielkie doświadczenie przy zbiorach również posiadamy. Proszę o kontakt bychawska3@gmail.com lub telefonicznie 509-093-455

  10. Witam. Razem z żoną jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą. Mam 26 lat, żona 25 lat. Jesteśmy młodzi i silni fizycznie, energiczni, nie boimy się pracy. Pracowałem fizycznie oraz dorywczo w firmie ochroniarskiej. Ni e palimy i nie używamy alkoholu.. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B, znam język angielski na poziomie komunikatywnym, jezyk rosyjski oraz ukrainski biegle, bardzo dobrze. Jeśteśmy gotowi pracować w terminie wyznaczonym przez pracodawcę. Bardzo zależy nam na podjęciu pracy. Proszę o kontakt: wlodzimierzpocz@gmail.com

  11. witam
    Ja wraz zkolegą jestesmy zainteresowani pracą.Mamy doświadczenie przy zbiorach.
    Jestemy ambitni ,pracowici i uczciwi .
    Tel :883454215
    email:rabka100@wp.pl