186/h brutto NOK

Dla par bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji detergentów fabryka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2022 01:07

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad przy produkcji detergentów. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • początkowo pracownicy zostaną poddani kilkudniowemu przeszkoleniu pracowniczemu wraz z treningiem
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac produkcyjnych, polegających między innymi na: pakowaniu, obsłudze urządzeń, wykonywaniu powtarzalnych zadań przy linii, wykładaniu opakowań na taśmę itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • solidne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w zakładzie pro pracowniczym i nowoczesnym
  • opcja skorzystania na miejscu z płatnego zamieszkania
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę
  • rekrutację prowadzoną drogą online
  • terminowe wypłacanie pensji
  • atrakcyjne dodatki, premie i bonusy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d02/22.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 20161ec4dc9a27fe