186,80 NOK

Dla par bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu sera Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2022 00:08

Dam pracę w Norwegii od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Stavanger także dla par przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 186,80 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, manualna oraz powtarzalna praca przy linii produkcyjnej w fabryce sera
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości oraz manualnym pakowaniem sera krojonego
  • do zadań należeć będzie również foliowanie, etykietowanie i obsługa urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sumienność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • pierwsze zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia – pracodawca szuka pracowników na stałe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3200 NOK od osoby lub 5000 NOK od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2022. Wyjazdy możliwe są od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 621636501255ab39