166 /h NOK

Dla par bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu kawy w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lipca 2020 22:43

W rejonie Oslo od zaraz także dla par tymczasowa praca w Norwegii przy pakowaniu zestawów promocyjnych kawy. Zatrudnienie bez znajomości języka dla pakowaczy również bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Wakaty: 6

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy pakowaniu produktów w zestawy prezentowe / promocyjne
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność, pracowitość, energiczność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych – na prośbę pracodawcy
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy pakowacza

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Norwegii
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • asystowanie w trakcie wizyt u lekarzy
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 3500 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • norweską umowę o pracę na okres 3 miesięcy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca lipca 2020.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 9295f1a569904215