od 152/h brutto NOK

Dla par fizyczna praca w Norwegii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 czerwca 2022 01:02

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia przeszkolenie oraz odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: od 152 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Obowiązki:

  • fizyczna praca w sortowni odzieży i akcesoriów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie ubrań przy stołach i linii

Oczekiwania:

  • motywacja, zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • brak nałogów
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych, kadrowych, relokacji itp.
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie
  • opcja podjęcia norweskiej umowy o pracę na stałe

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca czerwca 2022. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 77562a4866596caa